Není zadní náprava jako zadní náprava

Není zadní náprava jako zadní náprava

Rozhodně ne každá náprava je ta nejlepší! Hlavní roli v kvalitě hrají použité komponenty, zpracování, skladování, transport k zákazníkovi, samotná montáž. Mnoho prodejců a distributorů píše, že jejich produkt je ten nejlepší, ale je to pravda?

Tento článek jsme napsali, protože se nás často lidé na to ptají na rozdíl mezi levnou a drahou nápravou. Někteří prodejci tvrdí, že mají nejlepší nápravy. Snadno je však možné „naletět“ a místo kvalitního dílu narazit na problém s levnou, podřadnou čínskou náhradou kvalitní nápravy. Neházejme však vše do jednoho pytle, ne všechny čínské produkty a komponenty jsou špatné! Zbytek vysvětlíme níže.

Záleží na ceně?

Odpověď je jednoduchá! Ano na ceně záleží! Cena reflektuje použité komponenty. Levný díl znamená úsporu na komponentech a dílenském zpracování. Takový produkt se prostě rychleji opotřebuje. Ukážeme vám, jak to v praxi vypadá!

Je kvalita důležitá?

Samozřejmě! Ložiska a čepy zadní nápravy jsou většinou nejdražšími díly a ty nejlevnější stojí 4x méně než díly od renomovaných společností. Prostě se rychleji opotřebují. Znamená to, že místo jedné výměny za kvalitní díl, můžete v případě použití levných komponent opravu dělat 3x. Což je v konečném důsledku nákladově a časově dražší, než koupit kvalitní díl.

Zadní náprava a záruka?

Na naše produkty mají tříletou záruku. Znamená to, že si pořídili prvotřídní díl, který vám bude sloužit mnoho kilometrů, zaručí bezpečnost a pocit, že jste obdrželi nebo opravili zadní torzní nápravu v prémiové kvalitě. Provozujeme síť autoservisů pod hlavičkou Bosch Car Service, která nás zavazuje poskytovat prvotřídní služby a produkty (výrobce zadní nápravy – France Auto Service).

Repasovat vymontovanou nápravu, nebo pořídit již hotový díl

Kompletní renovací si můžete být jisti, že byly vyměněny všechny díly a náprava je připravena na další tisíce kilometrů provozu. Jistota je prostě jistota. Levné zadní nápravy jsou „na oko“ repasované. Opravené jen na rychlo, natřené, úspora na komponentech nedovolí vyměnit vše. Na první pohled je takovou nápravu těžké odhalit. Víme však, že takový díl nebude mít vyměněná ložiska a čepy …. Stojí to tedy za to? Platit vlastně více za levný díl? Rozhodně ne!

Nákupní košík
Přejít nahoru