Zadní náprava Citroen

Častým problémem vozů Citroen je právě zadní náprava, hlavně díky špatné kvalitě silnic a rozmanitým povětrnostním podmínkám, zadní náprava Citroen (ů) rychle degraduje a často je nutná repase. O tom jaké příznaky má poškozená zadní náprava Citroen jsme se zmínili v tomto článku zde. Zabýváme se renovací zadních náprav Citroen mnoho let a na všechny poskytujeme nejdelší záruku bez omezení kilometrů. Speciální postup renovace náprav, kvalitní technické zázemí, školený personál a v neposlední řadě kvalitní díly jsou zárukou, že naše renovované zadní nápravy Citroen vydrží mnoho let. Jsou to v podstatě nové díly.

Citroen

Automobilka byla založena v  roce 1916  Andrém Citroënem, který se rozhodl pro velkoobjemovou výrobu silných a hospodárných automobilů. První automobil Type A byl vytvořen v létě 1919, roku 1922 vznikl další automobil Autochenille B2, který jako první automobil v historii překonal poušť Saharu. Později společnost Michelin v roce 1935 přebírá kontrolu nad Citroën. Roku 1976 se Citroën stal součástí koncernu PSA Peugeot Citroën a je jí i dnes.

Skupina PSA (Peugeot Citroën) získala v roce 2013  nové evropské ocenění „Cenu pro technologie budoucnosti“ za svůj inovativní hybridní systém „Hybrid Air“, využívající benzínový motor a stlačený vzduch, který představuje klíčovou etapu směrem k vývoji vozu se spotřebou 2 l / 100 km.

Níže naleznete popis jednotlivých zadních náprav modelů Citroen.

Zadní náprava Citroen:

Xsara, Picasso, Saxo, BerlingoC5

Neváhejte nás proto kontaktovat, telefonicky, nebo emailem. Nápravy si můžete pořídit také v našem eshopu

Nákupní košík
Přejít nahoru