Zadní náprava Peugeot

Nejzranitelnější část vozů Peugeot se zadní nápravou, je díky různé kvalitě silnic a povětrnostním podmínkám, právě zadní náprava Peugeot  106, 206, 306, Partner, která se poměrně rychle a ráda opotřebovává. Po ujetí cca 50000 kilometrů se často začnou objevovat problémy, které jsme detailně popsali v článku renovace zadní nápravy který naleznete zde . Naše společnost se zabývá repase zadních náprav Peugeot řadu let, poskytujeme nejdelší záruku bez omezení kilometrů. Vyvinuli jsme speciální postup repase náprav a disponujeme kvalitním technickým zázemím, školeným personálem a v neposlední řadě kvalitními díly. Naše repasované / renovované zadní nápravy vám vydrží mnoho let. Díky našemu sofistikovanému postupu jsou repasované zadní nápravy to v podstatě nové díly.

Peugeot

Peugeot je francouzská automobilka produkující osobní a malá komerční vozidla a motorky. Peugeot je členem spolu se automobilkou Citroen společnosti PSA. Peugeot navíc vyrábí kromě automobilů také motorky, mopedy, profesionální a amatérské nářadí. Aktuálně společnost vlastní 24 výrobních provozu po celém světě, ústředí se nachází v Paříži.

Největším úspěchem společnosti byla produkce Peugeotu 206, kterého se prodalo téměř 8 000 000 vozidel. V červnu 2010 Peugeot prolomil hranici 50 000 000 vyrobených automobilů. Největší sedany Peugeotu (v minulosti 607 a nyní 508) jsou používány jako vládní vozy francouzských presidentů, stejně jako reprezentativní vozy předních francouzských firem. Peugeot je také oblíbenou značkou na českém trhu, zejména vozy střední třídy díky kvalitě a designu a přijatelné ceně, jsou velice oblíbeny mezi mladými lidmi.

Níže naleznete popis jednotlivých zadních náprav modelů Peugeot.

Zadní náprava Peugeot:

106, 206, 306, Partner

Neváhejte nás proto kontaktovat, telefonicky, nebo emailem. Nápravy si můžete pořídit také v našem eshopu

Nákupní košík
Přejít nahoru