Zadní náprava Renault

Zadní náprava Renault je obvyklým důvodem k návštěvě auto servisu. Špatná kvalita silnic, různorodé povětrnostní podmínky, či extrémní zátěž vedou k rychlému opotřebení zadní nápravy. V těchto případech je na místě renovace nápravy, příznaky poškození jsme popsali v tomto článku zde.  Naše společnost se soustředí na renovace zadní nápravy vozů Renault řadu let. Poskytujeme rozšířenou tříletou záruku bez omezení kilometrů. Disponujeme precizním technickým zázemím, školeným personálem a samozřejmě kvalitními díly. Naše renovované zadní nápravy Citroen vydrží mnoho let. Jsou to v podstatě nové díly.

Renault

Renault je francouzská automobilka a druhá největší automobilka v Evropě a aliance Renault-Nissan je čtvrtá největší automobilka na světe, vyrábějící osobní i nákladní automobily, traktory, autobusy a v minulosti i motorové železniční vozy. Automobilka sídlí v Boulogne-Billancourt.

Firma Renault byla založena roku 1899 Louisem Renaultem jeho bratry Marcelem a Fernandem a proslavila se zejména po úspěších v prvních meziměstských závodech konaných ve Švýcarsku.  V jednadvacátém století si Renault vydobyl reputaci za výrazný a exotický design. Zejména design druhé generace Renault Laguna a Renault Mégane, byl velice úspěšný. Laguna II byla druhým evropským automobilem s funkci bez klíčového vstupu a startování.  Renault se stal také velice známý pro svou bezpečnost.

Zadní náprava Renault:

Megane, Scenic, Laguna, Kangoo,

Neváhejte nás proto kontaktovat, telefonicky, nebo emailem. Nápravy si můžete pořídit také v našem eshopu

Nákupní košík
Přejít nahoru